Alle NLP Husets undervisere er internationalt certificerede i NLP, coaching, psykoterapi og evt. mindfulness. Derudover har vi alle en stærk faglig og teoretisk profil i bagagen – både via akademiske uddannelser, jobmæssige kompetencer og mange års undervisererfaring.
Derfor møder du i NLP Huset undervisere, der ikke bare kan deres stof, men som har personlige erfaringer og grundige uddannelser inden for de felter, de underviser i.
Læs vores CV’er og kom og mød os til en kop kaffe og en snak, når det passer dig. Du finder CV’et og en uddybende beskrivelse af kompetencer og erfaringer, hvis du trykker på den specifikke undervisers billede.
Alle vores undervisere tilbyder også både coaching og terapi – læs mere her
Beklager, dette hold er desværre fuldt. Kontakt os for at komme på venteliste.
Du har allerede tilføjet den sidste plads til din kurv. Gå til kurven for at gennemføre din tilmelding.
Se kurv